Przegląd 17 Celów

Raport_PFO_2018.pdf

Przegląd Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” jest twórczym rozwinięciem Festiwalu. Głównym celem Przeglądu jest upowszechnienie zrównoważonego rozwoju w ujęciu ONZ i Agendy 2030 oraz 17 Globalnych Celów poprzez prezentacje najciekawszych, najbardziej wartościowych i nagrodzonych filmów Festiwalu 17 Celów oraz omówienie tematu zrównoważonego rozwoju przez zaproszonych ekspertów. Tytuł Festiwalu i Przeglądu upamiętnia, popularyzuje i bezpośrednio nawiązuje do działań ONZ na rzecz zrównoważonego rozwoju i Agendy 2030 i 17 Globalnych Celów (Sustainable Development Goals – SDGs).

W 2018 roku projekt  współfinansowany był w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.  Dzięki dofinansowaniu pokazy odbyły się w Środzie Wielkopolskiej  (22 listopada w Kinie Baszta) i Szamotułach (23 listopada 2018 w Kinie Halszka).
Raport z organizacji wydarzenia znajduje się powyżej. Zapraszamy do pobrania i zapoznania się z inicjatywą!

W 2019 roku Fundacja organizuje pokazy we Wrześni, Nowym Tomyślu i Gostyniu. Pokazy organizowane są w Tygodniu Edukacji Globalnej. Projekty te współfinansowane są w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Zapraszamy do kontaktu z Fundacją - być może uda się pokazać najlepsze filmy festiwalowe u Was?
Prosimy o kontakt mailowy: fundacja@ressevera.pl.

pozioma_duze_logo
Projekt współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP

 

 

Przegląd_2019_Całość